GDPR Compliance

The app used for assuring the GDPR,  LGPD,  CCPA-CPRA,  VCDPA,  CPA,  CTDPA,  APPI,  PIPEDA compliance of this site, collects your IP and the email address in order to process the data. For more check Privacy Policy & Terms of Service

Data Rectification

You can use the link below to update your account data if it is not accurate.

Data Portability

You can use the links below to download all the data we store and use for a better experience in our store.

Access to Personal Data

You can use the link below to request a report which will contain all personal information that we store for you.

Right to be Forgotten

Use this option if you want to remove your personal and other data from our store. Keep in mind that this process will delete your account, so you will no longer be able to access or use it anymore.

O nás

Na začátku byla vůně

Floriemi jsme přivedly na svět během studia aromaterapie u institutu Aromahead a Asociace českých aromaterapeutů. Dovedla nás k němu naše láska k vůním a esenciálním olejům. Chtěly jsme se dozvědět co nejvíce, abychom mohly naplno využívat moudrost přírody pro sebe a své blízké. Při hledání cest k propojení aromaterapie s každodenním životem jsme se postupně dostaly k výrobě přírodní kosmetiky. Naše znalosti jsou pevným základem, na kterém stavíme vše, co děláme. Protože věříme, že jen vášeň nestačí.


O našich produktech

Čistota a bezpečí

Pro naši kosmetiku i synergie esenciálních olejů vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny. Všechny jsou 100% přírodní, většina má organickou kvalitu. Nepoužíváme žádné umělé parabeny, sulfáty, vůně, barviva a jiné chemikálie, které nelze označit jako přírodní. Naším dvorním dodavatelem esenciálních olejů je španělská prémiová společnost Terpenic. Její oleje jsou certifikované pro vnější i vnitřní použití. Všechny produkty vyrábíme ručně v malých šaržích, abychom zajistily jejich čerstvost.


O udržitelnosti

Myslíme na přírodu

Na přírodě nám záleží. Naše vonné synergie balíme do speciálního fialového skla MIRON glass. Je vyrobeno ekologickou cestou z přírodních materiálů, znovupoužitelné a 100% recyklovatelné. Jeho unikátní vlastnosti výrazně prodlužují trvanlivost přírodních produktů. Díky tomu snižujeme plýtvání a šetříme přírodní zdroje. Také maximum všech ostatních obalů je vyrobeno z recyklovaných materiálů a je recyklovatelné.Košík

Máte poštovné zdarma Už jen 1.900,00 Kč a máte poštovné zdarma