O Floriemi

O nás

Na začátku byla vůně

Floriemi jsme přivedly na svět během studia aromaterapie u institutu Aromahead a Asociace českých aromaterapeutů. Dovedla nás k němu naše láska k vůním a esenciálním olejům. Chtěly jsme se dozvědět co nejvíce, abychom mohly naplno využívat moudrost přírody pro sebe a své blízké. Při hledání cest k propojení aromaterapie s každodenním životem jsme se postupně dostaly k výrobě přírodní kosmetiky. Naše znalosti jsou pevným základem, na kterém stavíme vše, co děláme. Protože věříme, že jen vášeň nestačí.


O našich produktech

Čistota a bezpečí

Pro naši kosmetiku i synergie esenciálních olejů vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny. Všechny jsou 100% přírodní, většina má organickou kvalitu. Nepoužíváme žádné umělé parabeny, sulfáty, vůně, barviva a jiné chemikálie, které nelze označit jako přírodní. Naším dvorním dodavatelem esenciálních olejů je španělská prémiová společnost Terpenic. Její oleje jsou certifikované pro vnější i vnitřní použití. Všechny produkty vyrábíme ručně v malých šaržích, abychom zajistily jejich čerstvost.


O udržitelnosti

Myslíme na přírodu

Na přírodě nám záleží. Naše vonné synergie balíme do speciálního fialového skla MIRON glass. Je vyrobeno ekologickou cestou z přírodních materiálů, znovupoužitelné a 100% recyklovatelné. Jeho unikátní vlastnosti výrazně prodlužují trvanlivost přírodních produktů. Díky tomu snižujeme plýtvání a šetříme přírodní zdroje. Také maximum všech ostatních obalů je vyrobeno z recyklovaných materiálů a je recyklovatelné.Košík

Máte poštovné zdarma Už jen 1.900,00 Kč a máte poštovné zdarma